Puchar Honorowego Prezesa Rejonu X - Relacja

/ 2 komentarzy / 22 zdjęć

Nad Zalewem Śrem Duży rozegrane zostały zawody Puchar Honorowego Prezesa Rejonu X Śrem Edmunda Roszaka.

Jako zeszłoroczni zwycięzcy tychże zawodów mieliśmy przyjemność być ich tegorocznym organizatorem.

W szranki wędkarskich zmagań stanęło 14 trzy osobowych drużyn.

Drużyna Koła Mosina Miasto w składzie: Nowicki Wojtek, Kordylewski Mirosław, Karnecki Henryk zajęła 9 miejsce ;) .

Tegorocznym zwycięzcom zawodów została drużyna Koła Śrem Miasto, z 3 punktami sektorowymi zdeklasowali konkurencje.

Zawodnicy łowili 4 godziny po zawodach oczywiście poczęstunek oraz wręczenie pucharu medali oraz nagród.

0
Cóż w tym roku się nie powiodło, w przyszłym będzielepiej. (2015-04-25 13:35)
dendrobenadendrobena
0
Gratulacje dla zwycięskich drużyn. Podzielam zdanie w/w kol. W przyszłym roku będzie lepiej. Osobiście nie sympatyzuję z żadną drużyną. Niech zwyciężają najlepsi. (2015-04-26 11:56)