Polska - Ukraina

/ 114 odpowiedzi / 3 zdjęć
zbynio5o

Jak to lubię 13 minuta 0:2

Wypadek przy pracy :))))))) Ale szlag mnie zaraz trafi hehehe  1:2, odetchnijmy troche :)

(2013/03/22 21:09)

u?ytkownik104372

Wypadek przy pracy :))))))) Ale szlag mnie zaraz trafi hehehe 1:2, odetchnijmy troche :)

Damy radę :) tylko sędzia jest jakiś jeb**ęty ;) (2013/03/22 21:30)

cinek123

jak zawsze dali dupy. co za wiocha... (2013/03/22 21:30)

said452

polacy dobze grali w 70-latach a teraz szkoda oglądać (2013/03/22 21:35)

zbynio5o

Sorry Panowie za ten wątek.  Można usunąć :)) Bez względu na to jaki będzie wynik, moich nerwów nic już  nie wróci.  Masakra !!! (2013/03/22 21:36)

robban

Ale jaja, jak zawsze ta obrona nic nie warta. Wiecznie ten sam problem. Nigdy juz nie bedziemy mieli druzyny na maire tej za czasow Gorskiego.   Jednym slowem, KATASTROFA.    (2013/03/22 21:42)

u?ytkownik96474

Dobrze że Piszczek źle trafił w piłkę ,bo też by spudłował. Po przerwie cyknom nam jeszcze jedną i adie. (2013/03/22 21:45)

pawelek250683

nawet browarek nie smakuje jak sie takie cos oglada.......... (2013/03/22 21:45)

grisza-78

1-3.... Zobaczymy co pokaże druga połowa meczu. Jest jeszcze jakaś mała nadzieja, chociaż tak szczerze mówiąc, to wątpię nawet w remis. (2013/03/22 21:46)

troc

Panowie, 2:5, co Wy na to? (2013/03/22 21:47)

Panowie, 2:5, co Wy na to?
Coś wtym jest. (2013/03/22 21:49)

troc

(2013/03/22 21:51)

tryfta

Ten dach ich stresuje:))) (2013/03/22 21:54)

Zapewne tak będzie... idę zaraz w chu* nie będę tego oglądał. (2013/03/22 21:57)

troc

Zapewne tak będzie... idę zaraz w chu* nie będę tego oglądał.

Ale piwko dobre....... (2013/03/22 22:06)

u?ytkownik145121

I tak najlepsze są komentarze tego komentatora - mieliśmy sporo szans , mamy więcej rzutów rożnych i wolnych , mam nadzieję , ze sędzia doliczy ten stracony czas .
P.S. Jakby Kozacy wykorzystali swoje 2 100% okazje byłoby już 1:5 , a tak jest w cale nieźle !Polacy nic się nie stało .........  (2013/03/22 22:20)

troc

78 minuta- boruc jest BOSKI....... (2013/03/22 22:23)

troc

Boruc oczywiście. (2013/03/22 22:24)

cinek123

Jasne. Nic sie nie stalo. nie zagramy w mistrzostwach. i nic sie nie staooooo (2013/03/22 22:26)

tryfta

Wspaniała kadra znowu upadła:)) Wielki mecz zagrała,mocno się opierała! Polacy atakują ukraińcy świętują:)) Murawa świeża położona kadra narodowa roz....dolona! (2013/03/22 22:29)

Arca92

Szpakowski to już powinien powiedzieć żegnam, jego denne komentarze jeszcze bardziej psuja nastrój po tym jakże ważnym meczu mieliśmy tyle szans, tyle rzutów rożnych, sędzia jest be. Niestety tu chodzi o kasę po co się męczyć w jednym meczu posłuchają w mediach troszkę prawdy i rozjadą się do klubów, znów bd strzelać gole, grać mecze na wysokim poziomie.  (2013/03/22 22:34)