Polska - Rosja - jaki będzie waszym zdaniem wynik

/ 51 odpowiedzi
Bernard51

Konczy sie w tej hwili mecz Wlochy-Hiszpania , i jak do tej pory to Rosja pokazala najladniejsza pilke, moze przeciwnik nie byl zbyt wymagajacy ale mimo wszystko szybka i pomyslowa gra Rosji mogla sie podobac!! Licze ze wysoko zajda moze i o majstra beda walczyc? (2012/06/10 19:49)

stahu89

Rosja nas rozniesie tak jak to zorbila z czechami. Wynik na pewno wysoki 3;0 lub wiecej (2012/06/10 20:01)

laqi

Zależy jakie spotkanie :)
Te na ulicy to wygrają Polacy , na boisku Ruscy ;/ (2012/06/10 20:07)

bodo1966

Wynik sprowadzi nas na ziemię !!!!O-4 (2012/06/10 20:45)

bodo1966

Wynik sprowadzi nas na ziemię !!!!4-0
(2012/06/10 20:47)

dawidwol

Panowie nie ma co tak od razu skazywać Polaków na porażkę. Mało prawdopodobne jest, żeby Rosjanie urządzili sobie festiwal strzelecki drugi raz z rzędu :) Obstawiam skromną wygraną dla Polaków: 1-0 lub 2-1 (2012/06/11 18:00)

radek170793

mi się wydaje że może paść remis, a co do wyniku to typuję 1-1 :))) (2012/06/11 18:10)

QBS

3:1 dla rosjan obstawiłem w firmie 10 zł ;) Optymista podobno. (2012/06/11 18:25)

Esox_lucius1988

serce mowi 2-1 dla nas ale rozum (tak skromnie) mowi 1-0 dla ruskich (2012/06/11 21:18)

pikolo1960

wez czlowieku zejdz na ziemie !!!jak narazie Polacy grali najgorszy mecz nawet ukraina jakos gra

polacy to niestety porazka ! zbieranina ,moze i dobrych pilkarzy ale co z tego jak ze soba niegraja :) a po drugie jak padaja po  pierwszej polowie to co z ich kondycja ? moze powinni na budowe do betoniarki isc robic hehe padli by chyba po godz hehe zal nie zespol :) dach im przeszkadzal za duszno hehe ale innym nieprzeszkadzalo tylko polaczkom? powinni rozwiazac PZPN tak jak i dziadostwo PZW pozdro all

(2012/06/11 21:42)

withanight88

Ukraina właśnie przed chwilą pokazała ładną grę, taką grę aż chce się oglądać. (2012/06/11 22:54)

danon1973

No bez przesady, Ukraina zagrała bardzo ładnie.
Na początku byłem za Szwecją, ale jak zobaczyłem parę zachowań Ibrahimovicia oraz Szewczenki, to od razu zacząłem Ukrainie kibicować. I dobrze się stało, że wygrali :)... no i że Szewczenko obydwa gole zdobył. Zwłaszcza drugi moim zdaniem klasa :).

Co do Polaków to myślę, że przegramy z Rosją, ale nie dlatego, że Polacy to porażka jakaś. Bez przesady... druga połowa to rzeczywiście była porażka, ale pierwszą, zwłaszcza pierwsze 30 minut bardzo ładnie zagrali.
Grali szybko i składnie, piłka im chodziła, cisnęli Greków i naprawdę nie miało się wrażenia, że Polakom piłka przeszkadza. Po pierwszych 30 minutach, powiedziałem... wow, ładnie grają, mamy naprawdę dobrą drużynę.
Niestety zapomniałem o czymś, co zauważyłem już od jakiś ponad 20 lat... czyli, że Polacy nawet jak potrafią ładnie zagrać to jest to przeważnie 15 minut pierwszej połowy oraz kilka (jakieś 10 minut) drugiej. Potem siadają. W meczu z Grecją prawię całą pierwszą połowę grali ładnie, więc w drugiej już całkiem siedli.
Nie wiem czy to jest wina kondycji... czy może psychiki polaków... albo trenerów, że nie mają jaj (tak do końca ;)) mają jakiś skład wyjściowy i boją się cokolwiek zmienić, żeby nie skwasić i liczą na cud jakiś. (2012/06/12 19:22)

Bernard51

Niestety nie przegralismy Rosja mnie kompletnie w drugiej polowie rozczarowala
Polacy mometami kontrolowali ta gre i uwierzyli w siebie w drugiej polowie (2012/06/12 22:52)

danon1973

Też się cieszę, że nie przegraliśmy :)
W moim pierwszym obstawianiu tutaj stawiałem właśnie na remis polska - rosja 1:1.
Przez te dni zwątpiłem jednak w remis i już byłem nastawiony na przegraną a tu taka niespodzianka :)
Piękny gol Błaszczykowskiego :)
Kurde a było tak blisko, mogli wygrać :)
Kontrolowali grę i cisnęli ruskich momentami :)... chociaż nie przez cały mecz, to jednak lepsze wrażenie robili od drużyny rosyjskiej i lepsze sytuacje mieli.
Takie mecze lubię :) (2012/06/12 23:00)

Zander51

Trafiłem z remisem (2012/06/12 23:01)

u?ytkownik96474

Teraz Polska ogra Czechów. A Grecja - Ruskich. I przechodzi dalej Polska i Grecja.
Bo cuda się zdarzają  (2012/06/12 23:04)

frotto

I dla wszystkich niedowiarków mamy remis! A tak naprawdę byliśmy lepsi od kacapów! powinniśmy wygrać to spotkanie! Polska ma dobrą ekipę teraz i możemy być Dumni! (2012/06/12 23:30)

khead

ja jestem dumny, bo Polska pokazala charakter. mamy szanse wyjsc z grupy. wg moich przewidywn trafimy na Niemcow, i Lewy walnie Neuerowi kolejne gole w tym roku:) uwierzmy, kibicujmy, a reszte zrobia nasi kopacze na boisku. dzisiaj jestem dumy z Polskiej reprezentcji, bo na prawde pokazali charakter!!!! (2012/06/13 01:05)

u?ytkownik122217

Byłoby 2:1 dla nas ale gol na spalonym był :( (2012/06/13 07:18)

JOPEK1971

Trafiłem z remisem
Ja również :-)
(2012/06/13 07:51)

Zibi60

Tak się cieszycie, a ja nie wiem czy są powody do zadowolenia: (2012/06/13 08:30)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

maras74

ha,ha,ha, Powinien im Kuba gest Kozakiewicza po tej bramce pokazać.A Lewego to mi żal ledwo dotknął gałę i kosa, pokopali go strasznie.pzdr. (2012/06/13 09:25)